Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az automatik...

Miért nem működik az automatikus bejelentkezés?

Figyelt kérdés

Eddig több internetböngészőt használva (IE, Firefox, Chrome) is ugyanazt tapasztaltam.

Első belépéskor bejelölöm az automatikus belépést és tárolom a felhasználónevet/email címet és jelszót. Pár hétig élvezhetem is a zavartalan belépést, de utána már ezt nekem kell manuálisan megtennem. Persze be lehet ezt állítani újra, de akkor is csak újabb pár hétre fog működni.

Mit lehet tenni, hogy ne szűnjön meg az automatikus bejelentkezés (Google Chrome-nál)?



2012. jún. 25. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem használom a böngészők jelszómegjegyzési funkcióját, hanem csak cookie-n keresztül belépve maradok. Egyszerűbb és biztonságosabb. Soha nincs ilyen problémám, mint amit fent leírsz.
2012. jún. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom én ezt megcsinálni?
2012. jún. 25. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak IE-t és Firefoxot használok. Biztos hogy az előzmények törlésénél vagy a CCleaner használatokor

valami rosszul van beállitva.

2012. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nekem is így van, de csak akkor ha előzményeket törlök
2012. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!