Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol tudom megnézni a szám....

Hol tudom megnézni a szám. Gép adatait, hogy milyen típusú, mem, ram stb?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Everest
2012. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbaverzió de jó:

[link]

2012. jún. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Még annyit, hogy elég régi 10 éves ez a gép, és a netet sem bírja igazán már, gondolom a videó kártya, és a mem. már gagyi hozzá. Szeretnék egy olyan használt asztali gépet venni, ami még elég gyors ahhoz, h videó megosztókon megtudjam nézni megszakadás nélkül a vidiket, meg ugyan így online filmeket is. Találtam egyet mi a véleményetek róla?

[link]

2012. jún. 25. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Hát az hogy nincs kép, az már negatívum, persze hogyha kimész oda, és megnézed hogy milyen állapotban van, működőképes e, akkor persze megveheted. Leírta hogy dual core-os, de azt hogy hány Ghz-es azt már nem, az az egy giga ram sem valami sok, azt is tudni kéne, hogy ddr hanyas, mert attól függ az ára is, nekem 500gb-s hdd-m van és nem használom ki, szerintem bőven elég a 250-es. 512 es videókáryával sincs baj, játékra nem a legjobb. Alaplap sincs írva, így nem tudod mivel lehet bővíteni, úgyhogy én inkább hanyagolnám ezt. Írtad hogy videónézésre kell, igazából szinte minden gép tud 480p- ben lejátszani, gondolom hb-ben akarod nézni. Én inkább hagynám.

2012. jún. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Song válasza:
aida 32 minden into és frissitő meg jelenik benne a géphez.
2012. jún. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. júl. 3. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!