Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty 2 Ping és FPS...

Call of Duty 2 Ping és FPS gond 64 bit-es win7?

Figyelt kérdés

Azt szertném kérdezni, hogy miért van az, hogy 64 bit-es Windows 7-nél, ha 125 fölé viszem az fps-t Call of Duty 2-n, akkor normálisnál jóval megemelkedik a pingem, kb 90-300 körül lesz. 250 és 333 FPS-nél szinte minden mozdulásnál felmegy a ping.

32 bites win7-nél működött normálisan... Nem tudom mi lehet a gond.


2012. jún. 24. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az emberi szemnek 60FPS bőven elegendő! Ez a "200FPS-sel megy a CoD-om" max. menőzésre jó. Nem sértésnek szántam, ez tényleg így van!
2012. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyébként 125, 333 fps-el jobban adja be a headshotot.

Jump-nál 125 fps-től lehet normálisan jumpolni, 250 fps-től ugrik messzibbre ez is jumpnál hasznos, 333 fps-nél viszont magasra ugrik, ez bizonyítva is van mp_toujane-n van 1 hely ahova csak 333 fps-el lehet ugrani (mint sok más mapon).

Ahogy látom cod2-höz nem nagyon értesz.

Nem sértésnek szántam.

2012. jún. 25. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:
A Win 7-nek vannak kisebb-nagyobb kompatibilitási problémái a régebbi játékoknál,gondolom 64 bit-nél már jobban előjönnek ezek.Töltsd le a Windows XP Mode-ot,nekem segített,igaz más játéknál voltak gondok(szaggatás)
2012. jún. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.: Akkor bocs, tényleg nem régóta van meg a CoD2. Amúgy kipróbálhatnád, hogy szaggat-e más felbontáson is (ki tudja?). Persze 2. válaszoló ötlete még jobb.
2012. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de nem fps laggom van hanem net. 64 biten rakoncátlankodik csak.
2012. jún. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!