Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ugye a LimeWire 5.1.4-es...

Ugye a LimeWire 5.1.4-es verziójáért nem kell fizetni?

Figyelt kérdés

Most töltöttem le, de végülis sehol nem írta h kéne fizetni, csak megijedtem mikor elindítottam elkellett valamit fogadnom. "I Agree"-ra kellett kattintani.

Megvan vkinek ez a verzió? Boldogulsz vele?

Eléggé bonyolultnak tűnik a többi verzióhoz képest.

letoltes.prim.hu oldalról töltöttem le.


2009. júl. 7. 14:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ugye nem fizetős? És ugye biztonságos? Ha vírusos vmelyik zene azt kijelzi?
2009. júl. 7. 14:46
 2/6 A kérdező kommentje:
a önyvtárjából hogyan tudom kitörölni a fájlokat? a gépen melyik mappába menti a zenéket??
2009. júl. 7. 14:49
 3/6 anonim válasza:

sajátgép, dokumentumok, limewire és saved mappába meni a zenéket. de egyénileg beállítható.

Nem fizetős a verzió, sőt én úgy tudom egyik sem, persze lehet vásárolni is.

Én nagyon sok vírust kaptam be onnan, főleg ha magyar előadóra vagy olyanra amiből kevés van keresek rá. Nod32 eddig még mindig el kapta őket és letöltés után jelzi, ami gáz, mert ugye addig ki tudja mit tehet a gépen, milyen virusok vannak...

Amúgy szokatlan de meg lehet szeretni, nekem is bonyolultabb volt.

Arra figyelj ha mondjuk rákeresel egy számra, hogy " nem tudok élni nélküled" és egyből feldob egy lehetőséget,meg sexy girls meg ilyen izék lesznek a találtak közt, az tuti vírus !

27/L

2009. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm
2009. júl. 7. 15:43
 5/6 anonim ***** válasza:

nem kell fizetni érte

nekem megvan és eleinte télleg bonyolult volt de már nemaz klassz kis progi:D

am ahova menti:

sajátgép-dokomentumok-limewire-saved

és ahonnan a nemletöltötteket menti(amikre rákattintottál de nem szedte le)ugyanott csak nem a saved hanem a másik mappa azokat letörölheted csak a helyet foglalja:D

2009. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az a vicces h nekem nincs olyan h Sajátgép-Doumentumok-Limewire-Save


Illetve Save mappa nincs :S

2009. júl. 7. 21:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!