Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS 1.6-ban gondom van, tudna...

CS 1.6-ban gondom van, tudna segíteni vki?

Figyelt kérdés
CS 1.6-ban olyan gondom van, hogy amerre húzom az egeret pont az ellenkező irányba mozgok(pl.:jobbra húzom arra akarok menni és balra fordul és megy), mint ha tükörmozgás lenne vagy mi. Nagyon kéne segítség, mert így nem lehet rendesen játszani!!talán az opcióknál kell vmit átállítani amit én nem találtam meg?

2012. jún. 24. 11:01
1 2
 1/11 anonim válasza:

Settings -> Keyboard -> Use default -> Yes

Ha így se lesz jó akkor más probléma van.

2012. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz, h ilyen gyorsan válaszoltál. Sajnos ezt próbáltam én is beállítottam, de nem ez a gond a billentyűparancsok működnek csak ez a "tükörmozgás" a baj. Egyik szerverről banoltak kb 2-3 napra (már 3x) azzal az indokkal, h csalok pedig szó sincs róla csak leszedtem 3 embert 1 körben.ennyi. nem lehet vmi vírust küldött vmi admin ha van rá módja?
2012. jún. 24. 11:14
 3/11 anonim ***** válasza:
újratelepít...
2012. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
biztos újra kell telepíteni? és ha igen az eredményeim eltűnnek a szerverkről?non-steames vagyok
2012. jún. 24. 11:31
 5/11 anonim válasza:

Nyisd meg a regedit.exe -t, vagyis futtasd.

Amiket kijelöltem vagyis te a valvekey-en kivül mindent törölj.

Utána visszaáll 100% alapértelmezettre, bit, hangerő, felbontás (játéknak).

2012. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

[link]

Itt a kép, elfelejtettem.

2012. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
futtattam de nekem ezeket nem adja ki csak 1 vmit az alapértelmezetten kívül. egyébként letöltöttem a játékot nem vettem ha ez számít.
2012. jún. 24. 12:14
 8/11 A kérdező kommentje:
és kewix ha törlöm és újratelepíteném akkor törlődnének az eredményeim(stat, rank,stb.)?
2012. jún. 24. 12:22
 9/11 anonim válasza:
Szerverekről nem!
2012. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz, h segítettél megoldottam. Végül újratelepítettem, az eredményeim sem törlődtek, mindent beállítottam. Szóval kösz, hogy próbáltál és tudtál is segíteni.
2012. jún. 25. 01:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!