Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SeeRPG mod otthoni futtatásáva...

SeeRPG mod otthoni futtatásával van bajom (Error floodolás), valami megoldást tudna mondani valaki?

Figyelt kérdés

Először is a videó, ami alapján csináltam az egészet:

http://www.youtube.com/watch?v=TgDuoujkMV4


Másodszor DIGI internetem van (dinamikus ip-vel).


Addig eljutok, hogy indítsuk el a samp-server.exe-t és várjunk még betöltődik. Ahogy a srác is mondja a videóban, ha az errorok befloodolódnak, akkor a kapcsolódással van baj. Na nálam ez meg is történt.

Házzáteszem mindent ugyan úgy csináltam, ahogyan az a videóban ő!

Ezeket a hibákat írta ki a futtatás után:

[link]

Mindenhol ez a "11004"-es hiba.

Hozzá kell tenni még azt is, hogy a szerver az fut a samp kliensemben, de belépéskor már respowndingolja az egészet, nem lehet belépni. Itt pedig azt említeném meg, hogy amikor kiírja hogy mire akar kapcsolódni, akkor nem a localhost:7782-t írja ki, hanem a root hosztját (127.0.0.1).

Előre is köszönöm a segítségeket! Ha esetleg valaki skype-on jobban tudna segíteni, annak privátban megadom a skype nevemet. :)



2012. jún. 24. 09:37
 1/3 A kérdező kommentje:

A mod innen szedhető le hozzáteszem:

[link]

2012. jún. 24. 11:22
 2/3 norbee18 ***** válasza:
az egész sql-ra épül, portokat kell ütnöd ha routered van és az ip-t is átkell írnod, bár én még nem foglalkoztam a hulladék see mod-al de sampforum.hu -n válaszolnak neked a megfelelő topicban vagy nyitsz egyet a segítségkérés topicban
2012. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 XxIstvanxX válasza:
Nállam is ezvolt a probléma, de könnyen orvosolható vagyis nekem sikerült, ha érdekel akkor skype: vebber.istvan
2012. júl. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!