Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban hogyan tudok...

Photoshopban hogyan tudok borhibakat eltuntetni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a bőrön lévő kisebb foltokat, pattanásokat, stb szeretnéd eltűntetni, akkor arra a legjobb a 'healing brush tool' Először kijelölsz vele egy területet, ami sértetlen és olyan a színárnyalata, mint a javítandó résznek, majd szépen 'befested' vele a hibás részt. Szinte tökéletesen el lehet vele tüntetni mindent.
2009. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bőrhibákat a cseppentőeszközzel felveszed a színt és mosottan fogó egyszettel (kattintáskor nem egy határozott kört hagy, hanem egy mosottszélűt) átfested...


Vagy maszkolt kijelöléssel kijelölöd a pöttyöket, és a filter/szűrő menübe bemész (jó lenne ha ilyenkor a kérdező megadná, hogy milyen nyelvű photoshopon dolgozik) ott kiválasztod hogy életlenítés/blur majd ott gauss életlenítés/gaussian blur...és kiválasztod anna mértékét a csúszkával ez a módszer főleg bárányhmlő nyomok aprobb pattanások és a szeplők eltüntetésére jó...a modelleket ezzel csinálják a címlapon...

2009. aug. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egy jó leírás van a pedar.extra.hu-n ;)
2009. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
10%
sziasztok. vki (ha ráér) nem tudna nekem 1-2 képet megszerkeszteni? mert próbáltam már de én nem nagyon tudom megcsinálni. :/ szal ha valakinek van egy kis ideje vagy unatkozik az lécci segítsen. köszi.
2009. dec. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!