Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes víruskereső?

Figyelt kérdés
Eddig eset nod32-t használtam, de a 64bites új verziónál mindig kér emailt amikor felrakom a próbaverziót, és egy emailt csak egyszer lehet használni. Ezért azt már nem nagyon tudom használni mivel csak 3emailom van, és nem akarok mindig újat csinálni

2012. jún. 23. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán az Avast, de a legjobb ha nem töltesz le minden hülyeséget kétes eredetű oldalakról, és nem is lesz szükség vírusirtóra.
2012. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xotom ***** válasza:
Én évig ingyenes avastot használok, semmi panaszom nincs. Előtte avg-t és avira-t id használtam. Az avira nagyon jó volt akkor, csak állandóan felugrált egy vásárolj meg reklám, és meguntam, legyalultam.
2012. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KoccanóManó ***** válasza:

Szia


Mikor megvettem a gépem nod32 volt rajta (akkor még az antivirus4), nem igazán tetszett, úgyhogy váltottam Avastra,(meg kell hagyni, nagyon jó vírusirtó), de lejárt a liszencem, ezért felraktam a Nod32 Security Essentails 5-öt, az meg nem engedett netezni, nameg a gépem se túl jó, úgyhogy fagyasztotta is...


A legjobb választás szerintem a Microsoft Security Essentails.


-Ingyenes,

-Gyors,

-Microsoft fejleszti, ami ugye "jól ismeri" a Windows-t,

-És nem olyan túl bonyolított, mint a nod,

-Lassú gépeken is jól fut, nem lassítja annyira mint az avast és a nod...

2012. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xotom ***** válasza:
Évente újra letölthető az ingyenes avast. Néhány éve tesztekben az Avira volt a legjobb. Van neki is ingyenes változata, csak állandóan felugrált a megvételre felhívó oldal, és kicsit unalmas lett egy idő után, ezért letöröltem.
2012. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!