Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért "lyukas" minden 2. játékom?

Gergő321 kérdése:

Miért "lyukas" minden 2. játékom?

Figyelt kérdés
2 hónapja minden rendben volt a most hibás játékokkal.Ilyen jelenségek fogadnak engem majdnem minden 2. játéknál : [link] vírusellenőrzés folytattam-de nem találtak semmit(3 vírusírtó) talán gallyra ment a videókáryám? (az még érdekes hogy a keresztapa és a gta4 közben nem találkozok ilyen jelenségekkel.
2012. jún. 22. 20:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

kapcsold ki a virusirtokat :) és probáld meg

vagy probáld meg a videokártyához azt a drivert ami a hozzá kapott DVDn van

2012. jún. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

előfordulhat hogy a VGA de előbb próbálkozz driver újratelepítéssel és DX fájlok újratelepítésével

ha ez sem segít akkor pedig a windows újratelepítésével


illetve milyen kártya? volt már szétszedve?

2012. jún. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
egy ati radeon hd 2600 pro . nem vol még birizgálva de már lassan 5 éves és 5 évig folyton csak jáccottam és néha neteztemrajta
2012. jún. 22. 21:06
 4/17 A kérdező kommentje:
a driver frissítés dolog nem működik. asszem holnap megpróbálkozok egy rendszer újratelepítéssel
2012. jún. 22. 21:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Játék közben mennyire melegszik fel a videókártyád?
2012. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szerintem maximum 50 fok lehet. De a leg videókártyaigényes játékom a gta 4 és ott nem kapok ien jelenségeket
2012. jún. 22. 21:52
 7/17 anonim ***** válasza:
Operációs rendszert sem váltottál?Milyen komolyabb változtatásokat csináltál a gépeden a grafikai hibák előtt?
2012. jún. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
egy fél éve xpről vátottam 7re,de akkor még nem jelentkeztek a hibák. De most már tapasztaltam a hibát annál a játéknál is amelyiknél eddig nem.
2012. jún. 22. 21:59
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor a videókártyával lesz a gond,mégis csak 5 éves már


Próbáld ki másik videókártyával a játékokat és ha ott nem jelentkeznek azok a bugok akkor tuti hogy az 5 éves videókártyáddal van a baj

2012. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jeleneleg nincs másik videókártya a birtokomban. Még reménykedek abban hogy valami szoftveres probléma lehet és az ujratelepítés után megoldódik. Hát azért köszi a válaszaidat.
2012. jún. 22. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!