Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri megvenni? Mit gondoltok?

Megéri megvenni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mostanában bejöttek ezek a windowsos nokiák és én amúgy is nagyon szeretem a nokia telefonokat de most ezek a windowsosak nagyon tetszenek elég szép a telefonok design-a meg minden amelyik most nagyon tetszik az a lumia710-es nem olcsó de most olyat szeretnék mit gondoltok? mert ellenérvet a blogokon nem találtam csak egyet hogy egy bizonyos SMS-essel meg lehet bénítani az üzenetkezelési rendszerét de ennek kicsi az esélye. Az értelmes válaszokat köszönöm előre is

2012. jún. 22. 00:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez mitől ilyen k**va drága??? Ennyi pénzt ne adj ki érte. Ezek a nagykijelzős telefonok már csak papírok a tűz felett. Betőrik, megreped, lemerül, a szoftver 1 hét után bekrepál, drága és nem akkora a tudása hogy megérje megvenni. Szerintem 40.000 Ft körül nézegess vagy alatta. Nekem egy Nokia X2-00-m van, 24E Ft volt és számomra tökéletes... a Nokia viszont jó választás szerintem.
2012. jún. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sztem igen, megéri. Én is ilyet veszek nemsokára. Nagyon jól össze vannak rakva, és jövő héten jön még új frissítés is a lumiákra, ősszel pedig wp 7.8 is jön rá.
2012. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgytudom hogy hibátlanok. Egyépként meg nem minden érintő képernyős szar mert az előző nokiámat ha el basztam valamerre akk se tört össze de viszont minden telefont lehetne fikázni a te nokiádat is úgyanúgy mert ezekhez képest buta és amúgy meg meglehet az összes telefon üzenetkezelési rendszerét bénitani :D
2012. júl. 11. 14:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!