Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? DVD írás. Infó...

Mit csináljak? DVD írás. Infó lent.

Figyelt kérdés

Írtam filmet DVD-re Burn4Free-vel.írta,és elvileg már minden adatot felírt(átírva :706,81 MB/706,81 MB),de 99%-nál van az írási folyamat a százalékcsík szerint.30 perce befejeződött már az adatírás.

Régen úgy volt,hogy ráírt minden adatot,és még 1 percig szöszmötölt vele,aztán lecsukta az írást megjelenítő ablakot,és kész volt.

Most pedig mint már mondtam 30 perce befejeződött,de nem tudok mit csinálni,mert a DVD nem újraírható,és ha ki akarom X-elni megkérdi,hogy biztos meg akarom-e szakítani az írást.

Mit tegyek,várjak még?


2009. júl. 6. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
szerválj nérót. az is szar, de legalább márkás
2009. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos jó az Burn4Free, de szerintem is próbálj másik programot...AshampooFree-t pl. [link]

Amúgy, ha megszakítod az írást általában tönkremehet a dvd, bár ahogy elmondtad szerintem már így is KO.

2009. júl. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jah,sajna tönkrement a DVD,de mind1. Amúgy eddig mindig jó volt a prog.

Letöltöm az ashampoot

2009. júl. 7. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:

nem feltétlen az író program a hibás, lehet, hogy maga a dvd is karcos volt, vagy valamilyen kosz volt rajta, vagy csak simán poros volt, nekem ment már tönkre dvdm emiatt.

Egyébként programként tudom még ajánlani a CDBurnerXP progit, ami ingyenes, kevés helyet foglal, és nem terhlei plusz ban a rendszered írás közben.

2009. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó: akkor bontottam ki a DVD-t..
2009. júl. 9. 13:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!