Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Left 4 Dead 2 - Runtime Error...

Left 4 Dead 2 - Runtime Error - Visual C++. Hogyan tudom fixálni?

Figyelt kérdés
Ahogy olvasgattam neten, elég sok embernek van ilyen hibája, és olvastam pár okosságot. De azt eléggé marhaságnak tartom, hogy nyomjam medium, vagy kisebb grafikán. Elméletileg ez fixálja, de miért nyomnám gyenge grafikán, ha a gépem elbírja FULL HD-ba, meg Very High-on, nagy fps-el. Régen sem volt ezzel baj, nem hiszem hogy most nem tetszene neki a grafikai beállításom! Maga a probléma ott van a "kérdés"-be. De leírom bővebben: Kezdődött azzal, hogy a finálé után, a credits-nél, kivágott ezzel a Runtime error-al (visual c++), utána ha bátyám is játszott (routerrel szétosztott net) akkor már játék közben is kilépett így a játék, most meg már akkor is runtime error-t kapok, ha egyedül játszok! Valaki segítsen nekem fixálni ezt a hibát, mert nagyon idegesítő!

2012. jún. 21. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj patchelni...
2012. jún. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a helpfull kommentet! :D Már minden létező dolgot felfrissítettem. Ide szerintem valami Winfos buhera kéne! :)
2012. jún. 22. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!