Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek a panda...

Mi a véleményetek a panda cloudrról?

Figyelt kérdés
Amikor feltettem a gépemre néztem milyen jó kis a felülette de néztem hol lehet az adatbázisát frissíteni de olvastam a neten hogy felhő alapú védelem így nem kell frissíteni meg alig terheli a gépet rögtön indítottam vele egy gyors vírus ellenörzést(optimált vírus ellenerörzés) és talált egy nyomkövető cokiet oké de megnéztem a jelentést és azt írta hogy nem irtotta ki oda kattintottam a javaslathoz és azt írta hogy az ön kibontó fájl az így nem tudja ki irtani és azt mondja hogy én töröljem ki de nem tudtam sajnos megtalálni.így gondolkoztam hogy mi legyen volt a gépemen egy iobit malware figter de azzal ma ellenöriztem és nem talált semmit volt még egy ad-aware 10 de annál az ellenörzés sokáig tart igy nem akartam mert sok idö az gondolkoztam és volt a gépemen system care 5 ami megtalálta a fájlt és kiirtotta azután rögtön ellenőriztem a pandával és újra megtalálta de most azt irta hogy ö kiirtotta a rossz fájt pedig nem is ö volt én csak így néztem gondoltam hagyom,pár nappal később ujra indítottam vele a közbe véletlenül egy gyors billetyüvel bekapcsoltam a game boostert akkor meg a panda kirja hogy nem biztonságos rendszert igy gyorsan intézni akkartam majd vissza állt,mert megcsináltam... és indítottam ellenőrzést az ellenörzés közbe azt irja hogy inter net kapcsolat nékül fut az ellen9rzést javasolt... de néztem nem is szakadt meg a netem azt nem értetem ti mit gondoltok a progiról?vagy hagyam és várjam azuj verziját mert minden eggyes nagy vírusrtónak volt egy béna 1es verziója.

2012. jún. 20. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem a gépre alapból felesleges a vírusirtó nekem mindig az döntötte be a rendszert. A vírusok magukban szépen csöndben elvannak egy gyökér program ha kírtja őket akkor a "látszat" stabilitás is feldől. aztán csak az újratelepítés segít. De ha nem sokat használod a gépet akkor ajánlott a vírusírtó használata.
2012. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!