Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom visszacsinálni az...

Hogy tudom visszacsinálni az msn-em?

Figyelt kérdés
Eddig a 2009-es verzió volt fenn a gépemen, de egyik nap kiírta, hogy frissítés elérhető, le akarom-e tölteni most? Én rámentem, hogy nem, de akkor meg nem engedett belépni az msn-be, szóval kénytelen voltam letölteni a 2011-es verziót. De ez meg nagyon nem tetszik, és semmilyen programmal nem tudom letörölni... Windows Install Clean Up, ZapMessenger-t próbáltam, de miután letörlöm vele a cuccokat, és újrateszem a 2009-es verziót, ugyanúgy emlékezik a képeimre, jelszavaimra, accomra, és ugyanúgy közli velem, hogy töltsem le a 2011-est.. Segítsetek :(
2012. jún. 20. 12:27
 1/3 anonim válasza:
Nekem is ez van sajnos olvastam itt egy megoldást http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3.. , de nekem nem működik
2012. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, hát én megoldottam most, elvileg a plus miatt akarja mindig a 2011-es verziót telepíteni.

1. Letöltöttem a Windows Install clean Up nevű programot, onnan kitöröltem a live cuccokat.

2. vezérlőpultból külön kitöröltem az essentialt, és a plus-t.

3. parancsikonokat is kitöröltem

4. C:/program files-ból is töröltem az egész windows live mappát

5. ezek után letöltöttem a 2009-est, és tökéletesen működik..

Meg olvastam olyat is, hogy ha megnyitod az msnmsgr.exe tulajdonságait akkor a kompatibilitásnál az xp-ről kell indítani.

De nekem most nem arról megy. És egyelőre tökéletesen működik. Remélem te is meg tudod oldani. :)

2012. jún. 21. 14:02
 3/3 anonim válasza:
Sikerült :) Köszönöm :)
2012. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!