Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami jó kis konvertáló...

Hellosztok kérdése:

Valami jó kis konvertáló progit tudtok linkelni?

Figyelt kérdés
csak normális választ kérek! mp4 mp3 ra kell le konvertálni filmet vagy zenét ilyenre lg kp502 telóra!
2012. jún. 20. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Továbbra is formatfactory. Csak install után ne egyből nyomj next-et, hanem várj pár másodpercet, amíg felugrik at Ask toolbar-t telepíteni kívánó ablak. Itt vegyél ki minden pipát, utána next!!!
2012. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de egyszerűen nem tudom használni megy egy ideig nagy nehezen kikeresek egy olyan fájlt amire nem írja azt hogy újra kell telepíteni és jó lesz közbe sehún semmi!hiába telepítem ujra akár mien programot szedekle megy egy ideig óráig aztán azt írja hiba a fáljba a fálj ujra telepítése meg oldhatja! közbe sehun semmi
2012. jún. 20. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Freemake video/audio convertert használom. Meg vagyok vele elégedve. Könnyű kezelni, gyors.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ki probálom
2012. jún. 26. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!