Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Packard Bell Easynote TK81-SB-...

Packard Bell Easynote TK81-SB-356HG laptopom van és ujraraknám. Nem találtam sehol hozzá drivereket. Valaki segitsen. Hol tudok letölteni drivereket hozzá?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 08:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
amikor az atheros féle wifit telepitem akkor azt irja ki h csatlakoztassam az eszközt... megnyomom a megfelelő billentyűkombinációt ami bekpacsolja a wifi adaptert és rámegyek h folytatás, de megint azt irja ki hogy nincsen csatlakoztatva. mit tegyek? :(
2012. jún. 20. 12:33
 12/15 anonim ***** válasza:
Elméletileg akkor jónak kellene lennie. A Wireless LAN-nál van 3 féle típus is, próbáld ki mind a hármat, illetve egy windows update segithet, hátha letölti a megfelelő drivereket.
2012. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem segített az update sem :( mit csínáljak? rakjam újra a win7-et vagy keressek másikat?
2012. jún. 20. 14:36
 14/15 anonim ***** válasza:

Innentől passzolok. Nincs esetleg a laptopon kikapcsolva a wifi? Általában van egy nyomógombja, vagy egy kapcsolója. Esetleg még a bios-ban lehet tiltva. Több ötletem nincs. :(


Előtte a vezérlőpult/rendszer és biztonság/eszközkezelő -ben nézd meg a drivert, hogy egyáltalán fent van-e. Ott nem lehet se kérdő, se felkiáltó jel egyik eszköz előtt sem.


Ha még is van, akkor rossz, vagy nincs telepítve driver.

Ha ott minden oké, akkor jön amit az elején írtam.

2012. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Próbáld meg innen letölteni a lan drivert

[link]

[link]

2012. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!