Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MS Word! Hogyan állítható be...

MS Word! Hogyan állítható be wordben, hogy a dokumentum pont 1 oldalas legyen, semmiképp ne csússzon át belőle a második oldalra?

Figyelt kérdés

Összehoztam úgy, hogy ráférjen egy oldalra, ez eddig rendben. Viszont ha átküldöm kollégáknak, van akinél úgy jelenik meg, hogy 1-2 sor átlóg a másodikra.

Nem tudom miért van ez, talán hogy ők újabb wordot használnak? Na nem is ez a lényeg, hanem hogy mit tegyek, hogy náluk is egyoldalas legyen???



2012. jún. 20. 06:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg más margó beállításokat használ.

Vagy állítson az alsó/felső margón, vagy a nyomtatási képnél használja a zsugorítás parancsot. Ez megpróbálja majd összehúzni egy oldalra a szöveget a betűméret, és a sorközök csökkentésével.


A microsoft office 2007-ben (ezt használom) Ez a funkció szintén a nyomtatási képnél található "egy oldallal kisebb" néven

2012. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

AZ a lényeg, hogy én oldjam meg ezt a problémát, tehát úgy küldjem el nekik emailben adott dokumentumot, hogy az biztosan 1 oldalra nyomtatódjon!


Ugyanis megy ezerrel a meló, Amit emailen kapnak és nyomtatva van rá szükségük, azt nem nézegetik, hogy hányoldalas vagy miért két oldalas... hanem egyből nyomtatják, és ez egyrészt pazarlás, másrészt nekik is idegesítő, hogy más oldalon van pár infó...


Tehát van valami tuti beállítás erre?

2012. jún. 20. 09:57
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem nincs. (Az az EXCEL-ben van)


Erre találták ki többek között a PDF-et. Mert az mindenhol ugyanugy néz ki.


Ha csak nyomtatni kell (és módositani nem) akkor alakitsd át PDF-fé és úgy küld tovább nyomtatásra.


PDF nyomtató : [link]


Letöltöd, telepited, a nyomtatók között megjelenik "dopdf v7" nevezetű nyomtató. Amit erre a nyomtatóra nyomtatsz abból PDF lesz. (DOC, XLS, KÉP, TXT, stb, stb)


Sok sikert.

Üdv.

2012. jún. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még egy lehetőség, ha feltelepíted annak a nyomtatónak az illesztőprogramját, amit a kollégáid használnak. Beállítod alapértelmezett nyomtatónak. Ami nálad ezután a nyomtatási képben 1 oldal, az elvileg náluk is 1 oldal lesz.
2012. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!