Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek egy játékot. Fontos...

Gangike kérdése:

Keresek egy játékot. Fontos infók: Ghostbusters, "színes bubikat egymás mellé lövős" jellegű, régi. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Tehát kifejtem. Apukám kedvenc játéka volt még az első gépünkön, úgy nyolc-tíz éve minimum.

Amire emlékszem: Ghostbusters volt a neve, az elején lehetett választani, hogy melyik szellemirtó karakter legyél "te" a négyből, azt tudom, hogy pici, béna rajzok voltak. Utána az volt a feladat, hogy az azonos színű szellem alakú "buborékokat" egymás mellé lődd, és persze akkor eltűntek. Lehetett pályát lépni, valahol a 20. körül már bűn nehéz volt. Amire még emlékszem, hogy nagyon idegesítő hangja volt, amikor leestek a szellemek. :D

Volt benne páros játék opció is.

Tudom, elég kevés infó egy elég régi játékról, de hátha valaki tud segíteni, honnan tudnám ezt letölteni, vagy hol lehetne vele online játszani. Apukámnak jó meglepetés lenne.

Köszönöm. :)



2012. jún. 19. 23:26
 1/1 Ehim válasza:
[link] Szerintem erre gondolsz
2013. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!