Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez egy vírus vagy tönkerement...

Gergő321 kérdése:

Ez egy vírus vagy tönkerement a videókártyám?

Figyelt kérdés
egy hónapja feltettem a call of duty 2-őt a gépemre,és furcsa jelensgég fogadott. ily furcsa részek ágaztak ki az emberekből és minde ember ilyen jukacsos folt. na jolvan modm nem kompatibilis a windows 7-tel. tegnap feltettem a gta san andreast és ugyaenz a jelenség fogadott,az emberek néhol átlászók voltak és forccsa színes csíkok ágaztak ki belőlük. az érdekesség hogy a 3 óra gta 4 után sem volt ien problémám és a a keresztapában sem jelentkeztek ezek a hibák.ezért vírusra gyanakodtam. elősször a nod 32-vel ellenőriztem,majd a superantispyware-val, majd a malvarebytes anti-malvare programmal-de egyik sem talált semmit.a san andreassal még hónapokkal ezelőtt játszottam windows 7-en is.nem tudom i lehet az oka. talán a videokártyám az utólsó heteit éli?
2012. jún. 19. 16:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!