Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Játék közben lefagy a gépem....

Játék közben lefagy a gépem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy-két kivétellel minden indulás után lefagy a gép és ilyenkor csak újraindítani tudok. vamami ötlet?
2009. júl. 5. 21:48
 1/7 anonim válasza:
91%

szia~

nekem is ez a problémám de sztem ez a játék gépigyéne szerint "alapul"

nézd át a játék gépigényét szerintem

2009. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a gyengébb értelműek kedvéért:a gépigény OK, mert én sem vagyok olyan barom, h olyat próbáljak a gépemre erőltetni, ami nem megy. és ha kevés lenne hozzá a gépem el sem indulna, de mint említettem ELINDUL és KÖZBEN FAGY LE!!!!!!!!!
2009. júl. 5. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet valamelyik alkatrész túlmelegszik. Nézd meg everestel (nem mindig pontos), vagy lehet a táp nem bírja.
2009. júl. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ok, megpróbálom
2009. júl. 5. 23:47
 5/7 A kérdező kommentje:
megnéztem everestel, de nem sok értelme volt. minden normális
2009. júl. 6. 00:04
 6/7 anonim ***** válasza:
A videókártyád se túl meleg mert nekem akkor csinálta mikor a régi videókarim felment 80-100 fokra. Hát a kukába is végezte. Amúgy 1 bizonyos játékkal van ez a probléma vagy minddel mert akkor az is lehet hogy a játékkal van valami probléma és a gépednek nincs köze hozzá.
2009. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van játék aminél fagy, van aminél nem.
2009. júl. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!