Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Samsung New PC Studio miért...

Samsung New PC Studio miért nem ismeri fel Bluetoothon a Samsung Star II (S5260) -as mobiltelefonomat?

Figyelt kérdés

Korábban volt egy Samsung Star I (S5230)-as mobiltelefonom, azt gond nélkül felismerte, ezt meg egyszerűen nem akarja. Akkor mások vtak a körülmények. A BlueSoleil nevű program nem volt fent a gépen és Windows XP volt. Most Windows 7 van és ez az operációs rendszer nehezen ismerte fel a Bluettoth Donglet és ez miatt felraktam az eszközhöz kapott cd-n lévő programot, amin a BlueSoleil volt. Csak utána jöttem rá, hogy mekkora hiba volt. Amikor felraktam, Samsung ZV40-es telóm volt és a program feltelepítése előtt a régebbi PC Studio tudott kapcsolódni a telefonhoz, a program feltétele után már nem. Azt gondoltam, ha veszek újabb telefont és felrakom a New PC Studiot, akkor nem lesz ilyen probléma. Hát tévedtem. Eltávolítani sem lehet, mert akkor a Windows 7 rengeteg hardvert (pendrájvot, fényképezőt, webkamerát, nyomtatót) töröl a rendszerből és nem ismeri fel őket, csak a program vissza telepítése után. Ráadásul van mikor lefagy a program és olyankor összeomlik az operációs rendszer kék halállal. A Windows 7 újra telepítése vna a megoldás, de azt sajnos jelenleg nem tudom kivitelezni, mert sok adatom oda veszne. Lehet vmilyen megoldás erre a problémára? Vagy legalább arra, hogy tudjon a program kapcsolódni a telefonhoz?


Itt a kapott hiba üzenet:


[link]


Bocs, a hosszú szövegért!



2012. jún. 17. 18:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!