Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van felkiáltójel az...

Miért van felkiáltójel az xperis x8-as telón, bal feső sarokban?

Figyelt kérdés
egyik napról a másikra ott lett egy felkiáltójel. azóta nem tudom fogadni a hívásokat? elnyomódott volna a zsebemben? vagy valami hiba?
2012. jún. 17. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van mellette egy SIMkártya ikon is akkor, le van zárva a SIMkártyád...
2012. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a felső sáv az értesítési sáv. Ha ott megjelenik valami akkor húzd le azt a sávot. És akkor látni fogod az ikont, meg mellé egy kis magyarázó szöveget is kapsz, hogy mégis mi a bánat ez.
2012. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak a voafone leku jön be, ha lehuzom.jól van na mitkell idegbajoskodni basszus. nem is az én telefonom. én csak segitséget kérek tőletek. honnan tudjam mi a bánat az?? köszönöm szépen! majd megoldom akkor a google segitségével. :(( csá.
2012. jún. 17. 17:56
 4/4 A kérdező kommentje:
első válaszolonak pedig köszönöm tényleg! remélem csak kártya baja lesz tényleg!! köszike :)
2012. jún. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!