Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadozhat a GTA IV és a...

Miért akadozhat a GTA IV és a GTA EFLC?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van ez de nagyon idegesít plíz ha valaki tud valamit segítsen!!! A rendszerem bőven a követelmények fölött van.

- Windows 7 Ultimate x64

- 4gb Duel Channel RAM

- Intel Core2 Duo E7500 3,66GHz (overclock)

- Gigabyte P43T-ES3G Alaplap (Intel ICH10)

- ASUS ENGTX 550Ti 1GB 192bit Videókártya

- WDC 1.5 TB Vincsi

- Chieftec 500W os táp

H E L P !


2012. jún. 16. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Bőven nincs, ezek megesznek egy négymagos processzort is, a videokártya is elég gyatra.
2012. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Örök kérdés: Patchelted?

Mert patch nélkül a GTA IV akad szinte minden gépen.

2012. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vedd vissza a beállításokat, hogy a VRAM használat 768MB alatt legyen, és nézd meg úgy.
2012. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen Patcehltem legújabbak vannak fent és jó-jó értem hogy nem a legjobbak a dolgok de haveromnak ugyan ez a periféria még a proci száma is megegyezik csak neki Windows XP (csak 3gb-ram), 9600GT kártya van és minden megy faintosan miko elvileg ennek a karinak kéne kb 2x-esét tolnia (Hardver compare alapján)én csak ezért nem értem am minden más játék fut rendesen...
2012. jún. 16. 22:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszavettem VRAM 465-ig és úgy se megy. Még 1024x768 75hz frissítéssel is próbálkoztam...am legújab vidia driver van fönt.
2012. jún. 16. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!