Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segítség hogyan kell?

Segítség hogyan kell?

Figyelt kérdés
vettem egy philips GoGEAR mp4 lejátszót SA3VBE04K/02 ViBE 4GB amikor csatlakoztattam a laptophoz bejött egy kis ablak és rajta volt a Songbird szovtver telepítettem a laptopra és jó is volt de én barom valahogyan letöröltem és azóta nem jön be az a kis ablak .Csináltam már resetet de így se jó.a philips honlapjáról letöltöttem ehhez a típushoz a songbird-et de nem engedi telepíteni mert windows XP-hez való van windows7-hez is de sehol nem találok az enyém windows7 32bit-es ha tudnátok egy linket küldeni nagyon szépen megköszönném és természetesen megy a zöld mancs.előre is köszönöm ha valaki tudna segíteni!!
2012. jún. 15. 17:10
 1/8 Shaddark ***** válasza:

Amit a google elsőre kiad az miért nem jó?

[link]

2012. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
letöltöttem de ugyanazt írta ki mint az előzőnél hogy hiba történt telepítés közben és nem engedi telepíteni.egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak??
2012. jún. 15. 19:19
 3/8 A kérdező kommentje:
megtaláltam az erededit ami fenn van alapból a lejátszón de nem engedi telepíteni legelőször engedte de mióta véletlenül letöröltem nem engedi.most itt van a vadiúj lejátszóm és nem tudom használni
2012. jún. 16. 12:43
 4/8 Köntös Béla válasza:
Próbáld a új hardwer kersés varázsló segítségével,mikor kéri a lemezt :tallózás és megadod az elérési utat lehet,hogy le kell töltened valahova a dreivert
2012. jún. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kaptam hozzá lemezt hanem fenn van a lejátszón.ha csatlakoztatom a laptophoz kiadja a songbird-et egy kis ablakban,csak telepítenem kellene de nem engedi egy darabig megy a telepítés aztán megáll.már töltöttem le a netről is de azt sem engedte telepíteni
2012. jún. 17. 17:40
 6/8 Köntös Béla válasza:
Azt írtad egyszer már működött csúnya megoldás de nekem néha beválik próbáld a rendszer vissza állítással, egy korábbi rendszer visszaállítási pontra állítani amikor működött ha nem jó vissza lehet állítani.
2012. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom
2012. jún. 18. 17:09
 8/8 A kérdező kommentje:
nem sikerült
2012. jún. 20. 16:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!