Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel...

Davidkvcs45 kérdése:

Van olyan program amivel eltudom tüntetni a photosopot?

Figyelt kérdés
Nagyon kell ez a progi,minnél hamarabb!! És elöre is kössz!!

2012. jún. 12. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy mit szeretnél?
2012. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megy normálisan a vezérlőpultból akkor sok progi van erre íme egy: [link]
2012. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van egy kép meg van szerkesztve photosoppal,de nekem az eredeti kellene!És pl letöltöm a képet belerakom a progiba és az megcsinálja eredetire!
2012. jún. 12. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja értem. Akkor a válasz egyszerűen az, hogy nem.
2012. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A photoshop ne megy képszerkesztés, effektus, módszer neve, hanem egy programé.


Amit akarsz, az pedig nem kivitelezhető. Ha egy képet módosítanak, és a módosítást elmentik egy olyan képformátumba, amiben nincsenek rétegek és előzmények, azzal nem tudsz mit kezdeni.

2012. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De én azt hallottam,hogy van egy ilyen program! Kérdezzétek már ti is meg ismeröseiteket és irjatok már!
2012. jún. 12. 16:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs.

Pont.

2012. jún. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MaXXeGee ***** válasza:

De..

Ha a kép PSD formátumban van mentve akkor ahogy photoshoppal összerakták, ráírtak, szerkesztették, rétegenként vissza is lehet fejteni. Ha a kép jpeg, bit, gif stb akkor felejtős.

2012. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Google képkeresőbe húzd be, keresd a képet, kiadja a hasonlóakat, kis szerencsével megtalálód az eredetit.
2012. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bakker kérdezz rendesen "program amivel eltudom tüntetni a photosopot?"én meg kis naiv ajánlok progieltávolíto cuccot.A photoshop egy program amit te kérdezel az meg lehetetlen.Amit már megettél azt nehezen lehet visszaállítani eredeti állapotába hacsak nem olyan mint a végtermék.
2012. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!