Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fut rendesen a...

Miért nem fut rendesen a rage? Tovább lent

Figyelt kérdés
Letöltöttem a rage-t a piratebay-ről, a skidrow-sat + a patcheket. Feltelepitettem, felpatcheltem, megcrackeltem. Belépek a játékba, ugy tűnik minden rendben, az intro is normálisan bejött, de mikor már játékra kerülne a sor, olyan szinten ki van akadva a játék, hogy kb 5 másodpercenként ad be egy képkockát. Mi lehet a baj? Újra is telepítettem már 2x is. A rendszerkövetelmény megvan. Olvastam még azt hogy amd használóknál nem valami fényes a helyzet. Le is töltöttem egy drivert amit erre javasoltak, de még mindig ugyan az.

2012. jún. 12. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kalózváltozatnál sosem lehet tudni, hogy a törés okozza a hibát, vagy az egyébként is gyatra minőségű portolás. Egyébként AMD-nél sem gyatrább a helyzet, mint az nVidiánál.

Nem ártott volna azt sem leírni, hogy milyen géped van.

2012. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Asrock 970 extreme3 alaplap

amd fx 4100 am3+ box 3.6ghz/12mb/95w

4gb ram, ddr3

sapphire hd6790 1gb ddr5 pcie

2012. jún. 12. 17:10
 3/6 A kérdező kommentje:
semmi tipp h mit tudnék csinálni h rendesen működjön?
2012. jún. 12. 17:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Helló nekem meg épphogy csak elindúl és leáll a játék. Még a menübe se tudtam bemenni, pedig meg van a 2 patch.
2012. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

itt van talán majd ez, nekem egyikse segített:


[link]

2012. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a vicc h megvettem eredetibe és ugyan az a hiba
2012. jún. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!