Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy videó alá, hogy tudok...

Egy videó alá, hogy tudok régies film piszkot berakni úgy, hogy mozogjon? (bővebben)

Figyelt kérdés

Készítettem egy 3D-s programmal egy körülbelül 6 másodperces videót, amit zené alá szeretnék tenni, és így feltenni youtube-ra, de hogy picit kuszábbnak tűnjön, régies filmpiszkot szeretnék effektezni alá, de nemigazán tudom hogy csináljam.


Valamint még az-is érdekelne, hogy hogy lehet pásztázni egy képen, ránagyít, jobbra-megy... mint például ennél:


http://www.youtube.com/watch?v=XYgSHOWNE0M


Szerintem ezekkel sokkal érdekesebbek lehetnek a zenék, mint egy sima állóképpel.


Köszönöm szépen a segítségeteket, további szép napot!



2012. jún. 11. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen programmal csinálta? A "pásztázás" még az alap Moviemaker-ben is benne van.
2012. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát a videót (ami egy egyszerű szöveg körülötti kameraforgás), azt a Cinema 4D-ben, és utomunkat after effect-be szoktam, és premierproba összeillesztem a zenével. eddig így szoktam.
2012. jún. 11. 20:46
 3/3 vadi1994 válasza:
Én az Adobe After Effectet ajánlanám! Nagyon jó kis program ami pont ilyenekre van.
2012. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!