Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshop CS2 letöltése után...

Photoshop CS2 letöltése után hogy tudok képet retusálni? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
Olyan fájlok vannak, h bridge,stock photography, commonfilesinstaller, stb.. Itt valahol?
2009. júl. 3. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet érteni mit akarsz mondani,kérdezni.Azért is nem írt még senki szerintem.

Ha arra gondolsz,hogy a felinstalált Adobe mappában mivel tudsz retusálni,akkor az Adobe Photoshop amit keresel.

2009. júl. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem igazán értek hozzá. Letöltöttem a Photoshop Cs2-t, de innen nem tudom mit lépjek? Adobe Readeren belül nyissam meg, v mi? Bocsi, h ilyan értetlen vagyok.
2009. júl. 4. 23:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnyitod simán a Photoshopot, azon belül pedig a file-t, amit retusálni akarsz, rengeteg eszköz van, amivel hozzá kell nyúlnod a képhez, hogy jó legyen. De javaslom, hogy olvasgasd előbb a tutorial.hu-t, vagy valami hasonló oldalt, ahol erről vannak leírások, mert így nem sok esélyed van egyelőre :)
2009. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem a tutorialon, írja hogy nyissak meg egy képet. Fájl/új.Biztos nem jót töltöttem. Egyátalán nem olyanok jönnek le, h szélesség, színmód stb.Inkább nem is próbálkozom :(
2009. júl. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!