Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy számítógépem, és...

Kisbeethowen kérdése:

Van egy számítógépem, és GTA-zok. Szeretnék benne csalni, és hiába pötyögöm be a "csalás számokat", semmi, és ha fel is hívom akkor sem történik semmi. Az Miért lehet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan jól csinálod? Kétszer e felfelé gomb majd beírod a számot majd bal klikk?
2012. jún. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én rendesen a hívásgombra mentem, és nem ball klik, köszönöm nagyon a válaszodat!
2012. jún. 11. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:

GTA 1:A név helyére kell beírni

GTA 2:Ugyanaz mint a GTA 1-nél

GTA London 1961, 1969:Ugyanaz mint az előzők

GTA 3:Játék közben kell beírni

GTA Vice City:Játék közben kell beírni

GTA San Andreas:Ugyanúgy mint a Vice City-nél és a GTA 3-nál játék közben kell beírni, de akkor nem lehet végigvinni 100%-ig. Csak 99,9%-ig lehet.

GTA Liberty City Stories:Szerintem egyértelmű, a GTA 3-tól kezdve ugyanaz a szituáció

GTA Vice City Stories:Ugyanaz mint a GTA 3, Vice City, San Andreas, Liberty City Stories.

GTA IV:Telefonon megkeresni a csalás menüt majd kiválasztani az adott csalást, és mobilos logikával, leokézni.

GTA IV:The Lost and Damned, The Ballad of Gay Tony: Szinte a GTA IV-vel megegyezik a módszer

GTA V:Telefon segítségével lehet itt is. De számítógépen is el lehet végezni. (A GTA V-ös számítógépre gondolok)

2016. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!