Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » HOgyan kapcsoljam ki az...

HOgyan kapcsoljam ki az írásvédettséget?

Figyelt kérdés
Egy iso fájlt szeretnék pendrive-ra másolni, de azt írja h kapcsoljam ki az írásvédettséget. Ellenőriztem , nincs bekapcsolva az írásvédettség, engedélyezve van , van jogosultság is. A pendrive elég nagy, nincs biztonsági beállítás, ami tiltana, akkor mit kellene csinálnom?
2012. jún. 10. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az Unlocker nevű programot.

Törölhetetlen, másolhatatlan fájlok törléséhez, másolásához lehet használni.


Bővebben :

[link]

2012. jún. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


A gond adódhat abból hogy az ISO fájlodnak nagyobb a mérete mint 4 Gigabájt és a pendrived pedig nem NTSF-re van formázva (FAT32 - ilyenkor max 4 gigabájtos méretű fájlt másolhatsz a pendrivére)


Ha ez a gond megoldás :


1. ISO fájl darabolása Winrar-rar vagy Totalcommander-rel.

2. Pendive formázása NTFS-re.


Sok sikert.

Üdv.

2012. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Kipróbáltam, és azt mondta a program, hogy nincs zárleírás, de ezen segíthet a program. Erre amikor ezzel a programmal másolni, akkor csak annyit ír, hogy sikertelen, és óhajtom-e legközelebbi indításnál próbálkozni, mást nem. Nem tudom mi lehet a baj.
2012. jún. 10. 14:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Az Ntfs formázás bejött, köszi a tippet! :)
2012. jún. 10. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!