Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fog működni a PC men a PlaySta...

Fog működni a PC men a PlayStation 1-es játék, Ha mindent igy csinálok?

Figyelt kérdés

[link]


Innen letöltöttem a Delta nevű Emulátorprogit. ha egy PlayStation 1-es játékot belerakok a CDROM ba,rámegyek hogy Run Game és birom játszani?



HA nem akkor irjátok meg, hogy, hogy lehet játszani PS1-es játékokat rajta.


Vagy mit töltsek le vagy mit tegyek hogy birjam játszani?

(HA LEHET RÉSZLETESEN IRJATOK MINDENT LE)


NAGYON FONTOS LENNE!


2009. júl. 3. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a progit de ha ps1-es emulátor akkor jó.Viszont a lemezt ki kell írni képfájlba(Alcohol, Pover iso progival).Ezt a képfájlt kell majd betallózni a ps1 emulátorba és akkor indul!Nálam így működik.
2009. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
háááááááááát.........kicsit komplikáltan hangzk.
2009. júl. 3. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Felmásolod először a gépedre a cd-d ről a játékot egy mappába. Letöltöd a power iso progit, és a mappa tartalmából csinálsz egy iso fájlt. Erre való a program, nem nehéz. Leszeded a daemon tools programot. Arra való, hogy iso fájlokat rakj rá a cdrom-ba anéklül, hogy betennéd az ezt tartalmazó lemezt. Az előbb megkapott iso fájlt ezzel megnyitod. (ott lesz a start menü jobb oldalán egy daemon tools logo, jobbklikk, kép csatlakoztatása, és kiválasztod az iso fájlt). Utána elvileg rajta van a cdrom-on. Megnyitod az emulátorodat, és a fölső menüben rámész a file pontra(nekem nincs meg a progid, de ezeknél így szokott lenni) run iso, és rámész a cdrom-ra a megnyílt ablakban, és kész. Nem tudom a te progidban így van-e, de valószínű. Ha nem, akkor nem kell daemon tools, csak az iso fájlt nyitod meg a progival, úgy mint amikor a cdromra mentél rá vele. Igyekeztem szájbarágósan, remélem hasznos volt :)
2010. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!