Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Instalált nemlétező file...

Csak egy kerdezo kérdése:

Instalált nemlétező file installálása?

Figyelt kérdés
Sziasztok tudom őrülten hangzik a cím de lényegében ez a probléma. Voltam olyan hülye hogy nem uninstallálással szedtem le a gépemről a nemkívántos programot (mivel nem volt uninstall fálja,vagy csak nem találtam) hanem szimpla törlés--> lomtár--> kiürítéssel, na most erre a programra nekem szüségem lenne de nem tudom installálni mert még mindíg úgyérzi a szg. hogy fentvan semmilyen frissítési opció nincs semmien uninstall file amivel lebiztosíthatnám és a "programok telepítése és törlése" opció sem tud mit kezdeni mertaz is kikeresné. valaki nemtud erre a problémára egy megoldást?

2012. jún. 9. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Installáld fel újra az alkalmazást és utána töröld a programok telepítése és törléssel
2012. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemtudom, lényegében ez a probléma hogy mivel úgy érzékeli hogy fent van az alkalmazás így nem enged instalálási opciót
2012. jún. 9. 20:35
 3/8 anonim ***** válasza:
csinálj egy rendszer visszaállítást azelőtre állítsd vissza mielőtt telepítetted a progit utánna manuálisan töröld ki kézzel
2012. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3/3 rendszer visszaállítás után installáld újra és akkor menni fog
2012. jún. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben de ez nem fogja letörölni egy csomó dolgom? (nem a közelmúltban történt a dolog csak most lenne rá szükségem)
2012. jún. 9. 20:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt még elk­úrod a gépedet és letörölsz mindent amit nem kéne, milyen programról lenne szó? Az esetek többségében csak le tudod tölteni az uninstallerjét az említett programnak és megoldani a "hivatalos" úton a problémát.
2012. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
itt több program is van (általánosságban beszéltem amit eléggé rosszul fogalmaztam) a programok: Heroes of might and magic 1,2,3 és skype
2012. jún. 9. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ezzel:


[link]

2012. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!