Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meg tudom ezt csinálni?...

Meg tudom ezt csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném kérdezni hogy valahogyan meg lehet azt oldani hogy akármit seedelhessek letöltés nélkül?

mert az egyik letöltő oldalon regisztrálva vagyok és elég rossz az arányom,(nem saját hibából,mert rengeteg olyan torrent van ahol egyszerűen nincs feltöltés még akkor se ha a letöltés max sebességen megy)és ezért szeretnék seedelni,de csak annak az oldalnak amiről épp beszélek.szóval röviden egy adott oldalra szeretnék seedelni letöltés nélkül. megoldható ez??

a válaszokat eelőre is köszönöm :)


2012. jún. 9. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

>meg lehet azt oldani hogy akármit seedelhessek letöltés nélkül?


Nem, mivel nem érted mi a lényege a seedelésnek. Ha valamit letöltesz torrenten keresztül, akkor különböző számítógépekről "darabokban" megkapod az információt, esetekben több száz különböző ember számítógépéről. Ezek után a torrent kliensed "seed"eli a letöltött fájlt.


Ez alatt az értendő, hogy ha valaki le akarja tölteni ugyan azt a fájlt ami neked már megvan, a te számítógéped segítségével is teheti. Te biztosítasz számára egy darabot abból a fájlból, amit ő letölthet. Ez az un. "seedelés".


Ha pedíg nem azért akarsz seedelni hogy a többi ember elérhesse a fájlt, hanem keresel egy bugot amit kihasználhatsz azért hogy a titkos online klubbod kiverhesse a nagy számra ami a neved mellett van, akkor pedíg ostoba vagy mivel az összes ott elérhető kontent már valószínűleg fentvan Piratebay-en vagy isoHunt-on.

2012. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na akkor figyelj öcsi! először is!! a jó édes anyád az ostoba másodszor is! már kaptam normális választ máshonnan és tudom hogy más torrentet is tölthetek arra a címre amire akarom. te csak ne ostobázz itt mert nem azt kértem!!
2012. jún. 9. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké.


Ostoba vagy.

2012. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mint már mondtam egyszer: A K*RVA ÉDES ÁNY*D AZ OSTOBA!!!

Miért nem lehet egyszer nagyképűség nélkül válaszolni egy rohadt kérdésre amit normálisan teszek fel????

2012. jún. 12. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!