Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kódolt állományró...

Makikaa kérdése:

Hogyan tudom kódolt állományról eltávolítani a védettséget?

Figyelt kérdés

Nem feltörésről van szó. A jelszó tudatában vagyok, csakhogy a védettséget nem sikerül leszednem róla.


.ple kiterjesztésű állományról van szó, ami igen, az MSN titkosított naplófájlai kapnak meg.


Annyira szutyok az egész MSN, hogy nem biztosítanak védettség eltávolítási lehetőséget. Egyirányú zsákutca!


Informatikusnak tanulok, azon belül programozói szakirány, van némi hozzáértésem de ez túltesz rajtam, mert nem sikerül eltávolítanom a védettséget. Feltételezem, hogy .ple az MSN saját állományformátuma, ahol nem hagytak lehetőséget "backkelni" a titkosítást, így kevés az esélye, hogy egyes visszafejtők megtudnak birkózni vele.


Aki tud segíteni annak megköszönném!



#MSN #naplófájl #levédés-eltávolítása
2012. jún. 7. 17:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Az is megfelelne részmegoldásnak, ha az adott titkosított állomány kódját meg tudnám változtatni!
2012. jún. 7. 17:34
 2/2 anonim ***** válasza:
A ".ple" kiterjesztést az MSP Plus használja, a leírásban "encrypted log file" áll. Ha már le van kódolva, akkor csak annyit tudsz tenni hogy megnyitod és átmásolod a tartalmát pl. egy HTML fájlba, és úgy tárolod. Nem tudom hogy MSN-ben van e beállítás arra hogy lementse a naplófájlokat védelem nélkül, elvileg lehetséges. Öt éve nem használtam MSN-t mondjuk, szóval sokat nem tudok segíteni ebben.
2012. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!