Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programből lehet több...

Melyik programből lehet több pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

C# programozó vagyok. Bár nem ez a hivatásos munkám. Régebben csak hobbi szinten, de most akarok írni egy programot amit el is adok.

Ezekre gondoltam:

Op rendszer

Játék

Game Engine (2d, 3d)

Melyiket éri meg legjobban megírni?


2012. jún. 6. 16:08
 1/2 A kérdező kommentje:

Hoppá, csak most veszem észre...

Rossz témába raktam...

Bocs.

2012. jún. 6. 16:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Oprendszert ne írj, ha el akarod adni, ha valakinek nem jön be a fizetős Windows, vagy MacOS X, úgyis az ingyenes Linux felé megy el. Többen megpróbálták, nagyszerű OS-ek mentek a kukába (BeOS, OS2).


A játékhoz kevés programozni tudni, az a "legkevesebb". Jó ötlet, történet, szép grafika, jó zene, ez adja a lényegüket. Persze ha írnál egy keleti autókat felvonultató szimulátort TDU2 színvonalon, megvan az első vevőd. :-)


Én, ha lenne rá időm mobilra (Android, Win8, IOS) csinálnék kis alkalmazásokat (mindenfélét) ingyen (hirdetésekből azért jöhet pénz, ha a programod bekerül a platform hivatalos boltjába), vagy pici pénzért (1-2-3 Euro). Ezek nem igényelnek túl nagy befektetést, a piac elég nyitott, nem tarolták még le a nagy fejlesztő cégek, mindenkinek van keresnivalója.

2012. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!