Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Skyrimban Nord ''kategóriába''...

Skyrimban Nord ''kategóriába'' belefér a light armor és melyik a jobb warrior a nord v az orc?

Figyelt kérdés
Skyrimban Nordot vagy orcot akarok kezdeni.. ugye nem pont a lágyságról és a lopakodásról híres.. csak annyit szeretnék,hogy nem lenne-e jobb light armort hordani?

2012. jún. 5. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
én a nehezet választottam és egy nordot mert ugye skyrimban vagyok és tulajdonképpen egy nord ennek az "epizódnak" a főszereplője... harcosnak jobb szerintem a nehéz páncél mert amennyit kapni fogsz... így szerintem nem lehet megmondani melyik a jobb a kezdő skillek közt nincs túl sok eltérés csak a képességekben az ork tud berserkelni 1 percig dupla sebzést és fele annyi sérülést kap ezt mindennap egyszer használhatja.... a nord pedig 50% védelmet kap a fagyra ami igencsak jól jön a sárkány ellen amelyik sárkány jeget okádik azok eléggé kemények... jött le rendesem az életem hiába volt 50% védettség... ja és ugye bár ott van a battle cry fél percig menekülnek előled... így összevetve szerintem a nord jobbnak tűnik
2012. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amúgy nemtudom a könnyű páncélnak mi haszna vagy milyen képességei vannak miben jobb mint a nehéz mert eddigi szerepjátékaimban nagyrészt mindig nehéz harcos voltam úgyhogy igazából nem tudom h működik a könnyű páncél
2012. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem annyiból jobb,hogy sprintelésnél kevesebb stamina fogy, így több marad critital attackra stb:P

Nem tudom,hogy Nordot vagy Orcot válasszak barbárnak/warriornak.(lényeg,hogy 2kezes kardos bigyónak)

2012. jún. 6. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
a nordnak van a legnagyobb előnye kétkezesre 10 ponttal több mint a többi embernek meg öhm izéknek... én megmondom őszintén azért nem választottam orkot mert ocsmány pofája van : D bár az a berserk képesség tényleg jó lehet... amúgy az én nordom is kétkezesre és kardra van specializálódva bár igencsak lassú nem tom lehet jobb lett volna ha mind aa két kezébe fegyvert rakok vagy maradok a pajzs és kardnál mint ahogy az elején indultam
2012. jún. 9. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem rosszabb a light armor. A 40es Nordomat meg se tudják karcolni dragonscale cuccban, és keresztülsprintelhetek Solitude bejáratától az ottani házamig anélkül, hogy kimerülnék.
2012. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én egy norddal vagyok heavy armorral és kettő karddal (nem kétkezessel hanem mindkét kezemben van egy kard).
2012. jún. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cloofer válasza:
Amúgy Skyrimban a Nordok előtt, mikor még a Falmerek voltak ugye a "nép" akkor pár Orc hamarabb betelepült mint a Nordok
2012. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!