Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes letölteni?

Érdemes letölteni?

Figyelt kérdés

[link]


Egyszer már megjártam, h letöltöttem 1 Halloween témát és nagynehezen tudtam visszaállítani, ráadásul nem is a témát állította be, amit kellett volna, hanem a klasszikus windows-t. Egyébként ha már itt tartunk, érdekelne az is, h ha letöltök 1 témát (nem mindre igaz) miért a klasszikus windows-t állítja be és nem a témát?

Szóval ha vki kipróbálta és bejött a téma?



#Halloween #Windows téma #halloween windows téma #halloween téma
2012. jún. 4. 20:56
 1/4 Argloss ***** válasza:

Érdekes az ízlésed. A címben lévő for Firefox felirat nekem arra utal, hogy ez csak a böngésző kinézetét változtatja meg.

A Windows témák esetében meg többségében külső program kell a témák helyes működéséhez, kivéve amik a klasszikus nézet színváltoztatásaira alapoznak... Persze vannak olyanok is amik rendszerfájlokat is módosítanak, ezért önmagukban is működnek, de ezek telepítése előtt nem árt ha csinál az ember egy visszaállítási pontot, mert ha ügyes akkor utána akár még Windows telepítésben is kamatoztathatja a tudását...

2012. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg, ezt eddgi észre se vettem... köszi a választ.:) Egyébként nem tudsz vmi jó témát?
2012. jún. 4. 21:27
 3/4 Argloss ***** válasza:

Windows XP-hez? Nekem az Ezüst változatú alap XP stílusú téma még most is elfogadható kinézetű. Igazából inkább Windows 7-et meg Ubuntu-t használok, szóval ebben nem igazán tudok segíteni.


Esetleg ez az ami nekem tetszik, de mint láthatod ez messze nem olyan színes, mint amit te mutattál:

[link]

2012. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen xo-hez, egyébként én is ezt használom.:) Nagyon tetszik a fekete téma. De lenne 1 kérdésem: Amikor letöltöttem a zune-t volt 1 mappa, amikben voltak "színek", h ne csak narancssárga legyen, hanem több színű is, de azt, h kell használni?
2012. jún. 5. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!