Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » World of tanks-probléma a...

World of tanks-probléma a grafikával! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
64 bites op-rendszerem van és törés-szerű eldeformálódások vannak a betöltőképernyőn és a játék közben. processor:i5, video-kártya:ATI Radeon 1 gb,Windows 7 Home premium,HDD:500 gb, RAM:8 gb.... (nem találtam külön 64 bites verziót...) egyébként a havromnak is 64 bites op-rendszere van és nála semmi gond nélkül fut a játék... (de a többi haveromnak 32 bites op-rendszere van)a válaszokat előre is köszönöm... :D

2012. jún. 4. 20:13
 1/4 János Gusytáv válasza:

Milyen magas szintre van állítva a grafika?

Ha magasra v nagyon magasra akkor szerintem állítsd közepesre vagy ha a helyzet úgy kívánja alacsonyra !(Ezt csak akkor vedd figyelembe ha magason v nagyon magason van: A magas nagyon magashoz lehet h kevés az 1 GBs videókártya!

2012. jún. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Centurion válasza:
Nekem is ez a gond a laptopnál! Nem tudom mi lehet a gond,mindent kipróbáltam:( Amúgy futott szépen a gépen csak egy újratelepítés után csinálja ezt.Win-7-em 32 bites van az asztalin win-8 64 bites ott semmi gond nincs.
2012. dec. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tripla pufferelés bekapcsolását javaslom ;)
2013. febr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dinoco válasza:
nekem is ez van laptopon 64bites win7, eddig minden rendben ment, de egy nap erre jövök fel a szerverre
2013. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!