Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield BC 2 vagy Battlefi...

Battlefield BC 2 vagy Battlefield 3?

Figyelt kérdés

Szeretném meg venni valamelyik játékot. Érdekelne hogy melyikkel jobb multizni? Megéri-e megvenni kb. kétszer annyiért az újabb BF-et? Illetve hallottam olyat, hogy a Battlefield 3 multijához nagyon erős gép kell, ez igaz?


Gépem:

Processzor- AMD Athlon II X3

Videokártya- Radeon HD5670

RAM: 4 GB DDR3



2012. jún. 4. 15:38
 1/5 Valor ***** válasza:

Bármennyire is tartozik mindkettő a Battlefield szériába, vannak lényeges eltérések közöttük: a Bad Company elsősorban nem a nagy nyílt harctérre fókuszál, inkább közel-közép távolságú harc jellemzi (pl ezért nincs benne repülő), nem lehet benne lehasalni, stb, de egyébként egy jól megírt konzolportról beszélünk, amihez van egy DLC is BFBC2 Vietnam néven.

A BF3 a nevében a BF2 szellemi utódja, azonban inkább egy BC2 és BF2 összegyúrása szerintem, mivel ugyanúgy vannak benne extrém-közelharci pályák (Operation Métro, Grand Bazaar vagy a hamarosan kiadott 2. DLC: Close Quarters), de vannak benne hatalmas mappok is (Caspian, Kharg, stb.) repülőkkel, helikopterekkel, stb. A BF3 mindenképpen változatosabb (a 3. DLC a nagy tankcsatákról fog majd szólni), jobban testreszabhatóak a fegyverek (pl van bipod), nagyrészt jól felépített pályák.

Géigény szempontjából a BC2 relatíve kevesebb erőforrást igényel, mint a BF3, azonban nincs is olyan rombolhatóság benne, mint a BF3-ban. (A BF3 egyébként jobb grafikával rendelkezik a Frostbite 2-nek hála). A BF3 is jól optimalizált, ésszerű beállítások használatával és megfelelő számítógéppel (4magos CPU, >4gb ram, 1gb VRAM-os mid-class VGA) szépen elfut.

Én játszottam az összes PC-re megjelent Battlefield-del, és jelenleg szerintem a BF3 összességében jobb, mint a BC2.

2012. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még az érdekelne (mivel eddig nem volt Steam-es játékom), hogy ugye a játékhoz adnak egy kulcsot, arra lehet két vagy több profilt csinálni? Például, ha többen akarnak játszani a feltelepített játékon.
2012. jún. 4. 17:03
 3/5 Valor ***** válasza:
Tudtommal egy kulcs - egy EA Origins profil. Azon belül lehet több különálló soldier is, de csupán egy profilhoz lehet hozzárendelni a key-t. Különben mindenki egy profillal játszana, és senki sem venné meg a játékot. :)
2012. jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A BC2 és a BF3 is az EA/Origin fiókodhoz van kötve. (Origin az nagyjából olyan mint a Steam, csak az EA fejleszti)


A játékot a cd kulccsal a megadott profilhoz regisztrálod. Onnantól fogva a játék csakis ezen a profilon érhető el. További profilok létrehozására a fiókon belül nincs lehetőség!


BC2 esetén játék belül lehet több katona is, így ugyanazt az origin profilt használva többen is játszhatnak a játékkal. Csak nem egyszerre.


BF3 esetén csak egyetlen 1 katona van, nincs mód további katona készítésére, így ha többen játszanátok mindenki ugyan azt a karaktert használja.

2012. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BC2-őt lehet játszani origin és steam nélkül lanon és nexuson is...(EREDETIVEL IS!!!)
2014. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!