Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad a cod4? igaz a...

Miért akad a cod4? igaz a gépem nem valami jó de alapon menni kéne neki?

Figyelt kérdés

A szerelő mikor megcsinálta ment rendesen de most hogy ujra raktam a win7 et ultimate 32bit est azóta szaggat kicsit.

proci: amd sempron 3200+ 1,81 ghz

vidikari: nvidia nforce 6100se-430,256 mb

ram: 1GB

nem egy nagygép de én szerintem kéne neki elég szépen futni tiszta alapon mindenlevéve low ra. SZERINTETEK?


2012. jún. 3. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Tényleg elég alap gép, inkább irodai cucc. Van benne 1GB RAM, amiből az integrált chip elvesz 156MB-t, ha jól értelmezem és ezem meg fent van egy Win 7, ráadásul Ultimate. Gondolom a játékok futtatására már alig marad memória. Ha szaggatás közben nagyon dolgozik a HDD (hallatszik, illetve folyamatosan világít a HDD led a házon), akkor biztos, hogy kevés a RAM! Ilyen gépre mondjuk sokat már nem is érdemes költeni, illetve maradnék az XP-nél a helyedben.
2012. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2012. jún. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!