Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki ismer cracket vagy...

Illes Norbert kérdése:

Valaki ismer cracket vagy server emulátort diablo 3 hoz? (nem bétához). Én csak singleplayeren szeretnék játszani. Írjatok ha van valami!

Figyelt kérdés

#PC #emulátor #elindulás #Diablo 3 #megy elfut #D3. d3
2012. jún. 3. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nincs, es egyhamar nem is lesz
2012. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs, nem is lesz soha. Ennyire akarsz vele játszani, vedd meg.
2012. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg vaktában, ~15ezer forintot azért ne dobj ki.

Lesz Starter Edition, ahol ingyenes kipróbálhatod, bizonyos korlátok között, ha tetszik a játék, akkor érdemes megvenni, mert ha még tört szervert is tudnának készíteni, akkor is tele lenne hibával, eredetin pedig minden tartalom bent lenne, javítanák rendszeresen.

2012. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ballaja válasza:

Nem igazán éri meg, hogy várj a crackelt verzióra.

Ha lesz is tele lesz buggal, inkább próbáld ki a Starter editiont, ami ingyen elérhető(legalábis lesz) és ha tetszik vedd meg az eredetit!

2012. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Zsóc válasza:
Létezik. Nekem megy, de nem tudom, hogy ezzel többen is lehet jáccani. Link: [link]
2012. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsóc válasza:
Úgy nézem lehet többen játszani, Create, join módban. Mintha lan lenne, ha valaki jönne írjon.
2012. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!