Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen progival tudom ezt...

Milyen progival tudom ezt megnyitni?

Figyelt kérdés

erről az oldalról akartam egy filmet letölteni, de ilyen furcsa kiterjesztése van, nem .rar-os. mit csináljak, h nézhető film legyen belőle? :D nagyon alap szinten értek ezekhez, úgyh érthetően magyarázzatok légyszi :)

a link:


2012. máj. 25. 10:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
data pont hu
2012. máj. 25. 10:44
 2/11 A kérdező kommentje:

(fonetikusan írom, mert nem engedi... :P)

/dir/cyg37qdm2b86737

2012. máj. 25. 10:45
 3/11 A kérdező kommentje:
szóval ezt összeillesztve van meg a teljes link (Source Code egyébként a film címe)
2012. máj. 25. 10:46
 4/11 anonim válasza:

Tömörített formátum ez is.

Kezd el az első fájlt kicsomagolni,automatikusan elkezdi kibontani az összeset.

A végén kapott fájl a teljes film lesz.

Ha nem engedi csomagolni,társítsd valamilyen csomagoló programhoz,és próbáld úgy.

2012. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de nem engedi, win rarral próbáltam és azt írja ki, h "az archívum vagy ismeretlen formátum, vagy sérült".

ilyenkor mi a teendő?

2012. máj. 25. 10:56
 6/11 anonim válasza:

Ha sérült,akkor töltsd le újra.

De lehet alapból rosszul van feltöltve,és csak az idődet pocsékolod.

2012. máj. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem sérült a fájl, csupán a WinRAR nem tudja ezt a típust kezelni. Töltsd le pl. a 7-Zip programot és menni fog.

[link]

2012. máj. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

crc:hiba:0

1-8-ig az összes fájlon végigment, azt írta ki: "Rendben"

Hiba:0

Rendben:8 Nincs meg:0 Olvasási hiba:0 Hibás ellenőrzőszám:0


(ezt a .sfv kiterjesztésű létrehozott fájlomból kaptam meg, ahogy total commanderben lefuttattam, szóval nekem úgy néz ki, nincs hibája...)

2012. máj. 25. 11:16
 9/11 A kérdező kommentje:
azt is letöltöttem, x64-eset, mert megnéztem, az kell a gépemhez, de azzal mikor ki akartam bontani a fájlt, azt írta ki: "meghatározhatatlan hiba". vagy mit kéne ezzel a 7zip progival csinálnom? :S
2012. máj. 25. 11:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha még nem megy akkor, nyisd meg a 7Zipet, keresd ki a mappát ahová mentetted és Ctrl + Page Down gombbal lépj be az archívumba. Darabolt fájloknál érdekes hibát okoz, ha nem a .001 kiterjesztésű fájlt nyitod/tömöríted ki meg akkor nem hajlandó végrehajtani.
2012. máj. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!