Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen konvertálót használjak?

Milyen konvertálót használjak?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami szinte bármilyen formátumból tud bármilyenbe konvertálni, és van hozzá crack, vagy ingyenes.
2009. jún. 29. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Mégis mit szeretnél konvertálni?

Videót, zenét, képet, valamilyen office dokumentumot?

2009. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ingyenes,magyar nyelvű.


Miért érdemes a Media-Convertet használni?


Egyszerűen azért, mert a Media-Convert a legjobb megoldás hang és videófájlok, prezentációk, dokumentumok, táblázatok és egyéb fájlok átalakítására.


A Media-Convert előnyei:


Nagyobb biztonság, mert nem kell olyan szoftvert telepítened a gépedre, amely esetleg vírust, kémprogramot tartalmaz.


# Az Interneten keresztül a világon bárhonnan elérhető. A Media-Convertet ugyanúgy használhatod az irodában, egy net-kávézóban vagy egy barátod gépén, majd könnyedén letöltheted az eredményt a mobilodra, mp3-lejátszódra vagy egyéb hardverre.

2009. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon ajánlották, azóta használom Format Factory... [link]
2009. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Főként médiaállományokat szeretnék konvertálni.

Többinek: Köszi!

2009. jún. 29. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
videókhoz én Winavi-t és convertx to dvd-t használom, nem túl gyorsak, de egész jó a végeredmény, bár én csak a bármiből dvd-be funkciókat próbáltam a winavi-nál, a másik meg csak bármit dvd-be tud
2009. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Total Video converter,egyszerű,mindenből-mndent konvertál,és megtalálod sok nyílt torrent trackeren.
2009. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jún. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!