Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Iso file formátumú filmet...

R Daneel Olivaw kérdése:

Iso file formátumú filmet melyik programmal tudom átalakítani lehetőleg legjobb minőségű olyan fájlá, amit felismer a tévé és dvd lejátszó?

Figyelt kérdés
Olyan tévém van amire rá lehet dugni pendrive-ot, minden fájlt felismer a tv általában csak isot meg rart nem lát. Rarral nincs gond azt kitömörítem gépen, de az isot nem tudom melyik programmal lehet átalakítani. Total video converterrel próbáltam de az sem látja az iso fájlt. Nem értek hozzá küldjetek már 1 linket olyan programhoz ami át tudja alakítani vagy mit lehet ezzel csinálni ?

2012. máj. 22. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Daemon Tools. Ő is kezeli az ISO-t: [link]
2012. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
daemon csak beolvassa nem tudja átkonvertálni én a tv-n akarom megnézni nem gépen
2012. máj. 22. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha be van olvasva, onnan már 10 másodperc átírni lemezre vagy pendrive-ra nem??

Bemountolod Daemon-ba, aztán bemész a virtuális meghajtóba, két klikk vagyis megnyitod a saját gépben és abból az ablakból átmásolod, ahova akarod...

2012. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de köszi
2012. máj. 22. 20:23
 5/5 anonim válasza:
én a powerISO-t jobban kedvelem
2012. jún. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!