Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell elindítani az ASUS...

Hogy kell elindítani az ASUS K53E SX1975D típusú laptopon a webkamerát? Nem MSN-en, nem Facebookon, hanem csak úgy magamnak.

Figyelt kérdés

Beírtam keresőbe, hogy webkamera, kiadta rá ezt: ASUS Virtual Camera. Megnyitom, megkérdezi, hogy engedélyeztetem-e a változtatásokat hajtson végre a számítógépen, rámegyek hogy igen, és nem történik semmi.



[link]



2012. máj. 20. 16:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Facebookon tudok videóbeszélgetni vele, szóval valószínű fel van telepítve a gépre.
2012. máj. 20. 16:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben talán úgy, hogy valamelyik chatprogramod beállításai között keresgélsz. Ha rendesen fényképezni, kamerázni akarsz kell hozzá keresned egy programot. Sajnos kevés az ingyenes Windowsra. Én olyat találtam, hogy VirtualDub. Remélem segítettem.
2012. máj. 23. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom feltelepíteni :S
2012. máj. 28. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!