Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért nem indul a Terraria?

Mért nem indul a Terraria?

Figyelt kérdés

Amikor elindítanám ezt irja ki:Terraria has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.

meg : If you were the middle of something the ionfromation you were working on might be lost.


Please tell microsoft about this problem.

We have created an error report that you can send to help us improve Terraria. We will treat this report as cinfidential and anonymus

What data does this erreo report contain?

Why shuold i report to microsoft?

Szal ez lenne a gond ja igen és még van két lehetősé: Send error report vagy Don't send, a helyesírási hibákért bocsi . kérlek segítsetek!



2012. máj. 20. 11:32
 1/3 Sesshou Raidon válasza:
Én is pont ezzel a problémával küzdök, az a baj. :( Sajnálom.
2012. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel van telepítve a .NET Framework4 és az XNA framework? Ezek undorító dolgok és nem is tudom, hogy miért írnak cégek ezen keretrednszerekre programot, de sajnos ezek kellenek hozzá.
2012. okt. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a bajom :D
2013. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!