Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul a Windows95, mi...

Nem indul a Windows95, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Nem indul a windows95 a régi IBM laptopomon, pedig mikor utoljára használtam még jó volt. Ezeket írja, kiválasztom a normál módot vagy valamilyeket, és utána kiírja a második képen lárhatót majd kikapcsol. Mi lehet a baja?


Képek: [link]

[link]



2012. máj. 19. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Indítsd el csak parancssor üzemmódban, és futtass le egy scandisket a rendszerpartíción.
2012. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, az hányas számú ebben a listában?
2012. máj. 19. 11:09
 3/9 zsomkovacs ***** válasza:
Nem tudok németül, de ha jól emlékszem, a 6-os menüpont volt... Az biztos, hogy az 5-6-7 közül valamelyik.
2012. máj. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6-os. Utána ha elindult, gépeld be: "scandisk c:". Utána enter.
2012. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi, lefuttattam, nem talált hibát :(

lehet hogy felrakok helyette egy win98-at, csak sajnálom ha eredeti a 95 meg az office, nem lehetne valahogy megparticionálni hogy rajtmaradjon a 95 is?

2012. máj. 19. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha inkább windows flp-t tennél rá? Azon futnak modernebb programok, böngészők stb.


Mennyi RAM van benne?

2012. máj. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
32mega, de már telepítem a 98-at
2012. máj. 19. 13:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is baj, 32 kevés ahhoz, amire én gondoltam. Jó lesz a 98. Mondjuk gáz, hogy lekapcsolták a hozzá tartozó windows update-et, így manuálisan kell összevadásznod hozzá a frissítéseket. Ilyenkor google sokat segít, vannak lelkes felhasználók által készített nem hivatalos szervizcsomagok, azok között nézelődj.
2012. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos a telepítés legvégén vagyok, de a start menü programjai "elem" telepítésénél megáll, és nem csinál semmi. :( újraindítottam ugyan az. Mit csináljak?
2012. máj. 19. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!