Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SÜRGŐS! Mi lehet a haverom...

SÜRGŐS! Mi lehet a haverom gépével?

Figyelt kérdés

Olyan problémánk lenne hogy minden hangot hallok skypeba,de nem ugy hogy beszél hanem pl ha zenét hallgat,játszik akkor a játék vagy zene hallatszik.Fülest használ ugyh nem onnét hallatszik át.Ezt valahogy lehet gyorsan és egyszerüen orvosolni?

Sürgős lenne mert igy szinte lehetetlen a beszélgetés.

Előrre is köszönöm.



2012. máj. 18. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy a füles vagy a hangkártya rossz, de általában a hangkártya szokott ilyet, hogy összekeveri a hangokat.

Ez lehet beállítás probléma, ha a haverodnál be van kapcsolva a 3d szimuláció mikrofonnál, vagy a hankártya hardveres hibája.

Más beszédprogrammal is csinálja? pl. Teamspeak 3

2012. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
TSen is.
2012. máj. 18. 11:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű, elsőnek másik fülessel kell próbálni, aztán másik hangkártyával, valamelyik bűnös.
2012. máj. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lordsithlord ***** válasza:

Nem feltétlenül hardveres a hiba. Én elsőre inkább szoftveresre gyanakodnék.


Valószínűleg valahol rosszul van bekonfigurálva a kártya. Ilyet én akkor tapasztaltam, ha 1, be volt kapcsolva a mikrofon erősítése 2, ha esetleg rossz helyre lett bedugva a mikrofon (nem a mikrofonba, hanem a Line-In-be 3, a szoftverben lett elállítva a bemenet forrása 4, USB-s headset-et használ és összeakad a beépített hangkártya és a headset.


Így elsőre ezek a lehetőségek jutnak az eszembe.

2012. máj. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csiß ***** válasza:
Esetleg keverőben nézd meg,hogy a felvételhez a mikrofon legyen beállítva.(de ez csak tipp.nekem is valami hasonló gond volt régebben és ott kavartam valamit)
2012. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!