Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csökkentett módba hogyan...

Csökkentett módba hogyan tudom 1nappal visszaállítani a gépet?

Figyelt kérdés

Ha normál módba van a windows7-em lefagy a gép. (tegnap vettem használtan) a virusirtó nem talált semmit. Processzor sincs túl sok használatba,memoria is ok. Visszaszeretném állítani tegnapra, ez hogyan lehetséges?

Nem vagyok egy gép zseni szóval légyszives normális részletes válaszokat írjatok köszi:)



2012. máj. 17. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb megoldás az lesz ha fogod a gépet és a fejéhez vágod annak akitől vetted.Szerinted miért adta el?


A kérdésedre válaszolva rendszervisszaállítási pontra gondolsz? Start > Minden program > Kellékek > Rendzsereszközök > Rendszerviszaállítás (XP-n windows 7-en nem tudom sorry) És ott kiválasztod a dátumot de szerintem jobban jársz ha újrarakod az egészet mert nagyon gyanús nekem

2012. máj. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

(Safe modban is műkszik)

2012. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bementem a vezérlőpult -> helyreállítás, ott van h "rendszer visszaállítása eszköz megnyitása" rá kattintok és ilyet ír ki h nem jöttek létre visszaállítási pontok. rámegyek h rendszervédelmi eszköz megnyitása és nem tudok semmi olyat tenni amivel jobb lenne
2012. máj. 17. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Az szívás akkor.Próbáld meg azt amit a második kommentelő belinkelt,ha az se segít akkor telepítsd újra a géped
2012. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azzal próbáltam de egyszerűen nem lehet tovább menni...

tegnap még teljesen jól működött, ismerősömtől vettem csak van annyi gerince h ennyire nem tol ki velem, szerintem megbeszélem valakivel és újra lesz rakva... azért köszi a válaszokat:)

2012. máj. 17. 20:03
 6/6 anonim ***** válasza:

ha kivan,(volt) kapcsolva a Rendszerhelyreállítási panel, NINCS visszaállítási pont, semmit nem tudsz tenni...

(esetleg, a vásárlás óta telepített programokat, drivereket TÁVOLÍTSD el, SAFE (csökkentett) módban.

ha szerencséd van, megszünik, normál indításkor a lefagyás, ha nem 1 megoldás marad, az újratelepítés...

2012. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!