Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen link alatt tudom meg...

Seila kérdése:

Milyen link alatt tudom meg nézni, hogy egy képet milyen géppel volt készítve és mikor? Légyszi!

Figyelt kérdés

Volt nekem ilyen link, de véletlenül kitöröltem és olyanra lenne szükségem, ahol be tudom illeszteni a képet és kidob néhány adatot a gép tipusát, mikor volt készítve kép stb.

Előre is köszi.:)


2012. máj. 12. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A neten, vagy a gépen a te képednél?


Azért nem mindegy, mert a netre felkerült képek EXIF vagy metadata adatát ki lehet törölni, és egyes képmegosztók vagy oldalak is törlik feltöltéskor. Így a netről letöltött képek esetén nem törvényszerű, hogy hasznos vagy részletes adatokat ki tudsz nyerni.


Ha a saját képekről van szó, és nem módosítottad azokat, a tulajdonságok/részletes fülön is meg tudod ezeket nézni, de a képnézegető programok is listázni szokták/tudják (irfanview, xnview, de a képszerkesztők - photoshop, gondolom a gimp is képesek).

2012. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A neten gondolok egyszerü linkre olyan mint a képfeltöltés , hogy feltöltöm és kimutat néhány adatot hogy mikor készült a kép , mikor volt betéve az illetőnek a gépébe meg ilyesmi adat.

Egyszerü linkröl van szó és volt nekem csak kitöröltem véletlenül.

2012. máj. 12. 18:58
 3/3 A kérdező kommentje:

Na végül is megtaláltam és erre a linkre gondoltam.:D


[link]

2012. máj. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!